Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Kto wygra lutową bransoletkę?
2015-02-09

Już w najbliższy czwartek zapraszamy Was wszystkich na PokerStars do gry w forumowym turnieju o prawdziwą bransoletkę! O godzinie 21:00 najlepsi gracze i eksperci naszego portalu zmierzą się w drugim turnieju cyklu 2015. Tym razem kolejny event z cyklu PokerKings Series of Poker wyjątkowo odbędzie się w czwartek, a formułą będzie zwykłe NoLimit Holdem Full Ring.  Wejdź do gry - i Ty możesz wygrać

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $450. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$