Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Turbo Championship of Online Poker (TCOOP) 2015 trwa!
2015-01-28

Trwa Turbo Championship of Online Poker (TCOOP) 2015. Turnieje TCOOP dostępne są na różnych poziomach wpisowego. Seria zakończy się 1 lutego Turniejem Głównym za $700 z gwarantowanymi $2.000.000 (w tym co najmniej $300.000 za I miejsce). W trwających właśnie satelitach możesz wygrać wejściówkę do każdego turnieju już od $0,11 lub 1 FPP - zapisz się tutaj jeżeli nie masz konta! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$