Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

HeyPoker - Wygraj Playstation 3!
2011-10-19

heypokerWygraj Playstation 3 na HeyPoker! Połącz przyjemne z użytecznym i grając w pokera sprezentuj sobie konsolę najnowszej generacji! Reguły są bardzo proste, wystarczy, że będziesz grał gry cash'owe jednocześnie na dwóch stolikach i skumulujesz 50pkt gracza. Jeśli uda Ci się to w okresie 17- 31 października, otrzymasz bilet do turnieju Freeroll na Hey Poker, gdzie do wygrania będzie jedna z 100 konsol Playstation 3!

 

 

Szczegóły turnieju Freroll

  • Data: 6 listopada 2011, 20:00 CET
  • Wpisowe: 50pkt gracza
  • Żetony na starcie: 2000
  • Blindy: 10 minut
  • Nagrody: Miejsca 1-100 - PlayStation 3 Slim 160 GB

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.

heypoker