Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet poker - traf Jackpota!
2015-01-21

Każdego dnia w tym roku Redbet poker oferuje nowe wyzwania, w których możesz wziąć udział. Masz szansę zdobyć wyjątkowe nagrody i wygrać tygodniowego jackpota w kwocie 25 euro luib nawet 250 euro! Pierwszy gracz, który wygra dwa turnieje Jackpot Mini w jednym tygodniu zdobędzie 25 €, a osoba która wygra dwa niedzielne turnieje Jackpot Grande tego samego dnia otrzyma 250 €Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!