Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet poker w styczniu!
2015-01-09

Styczeń na nowym sofcie Unibet to dalsze promocje. Dzięki promocji styczniowa Misja - w tym miesiącu wypełniając kolejne misje pokerowe gracze będą mogli wygrać: bilety do HU sit&go za €1 i €4 oraz bilety do turniejów wielostolikowych za €1. W zasadzie za darmo - grając swoje ulubione gry. Dokładne informacje na temat poszczególnych misji znajdziecie na stronie promocji:

ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.