Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Everest - 12 Days of Christmas!
2014-12-29

Kolejna świąteczna promocja w Everest poker już czeka! Ruszył cykl 12 Days of Christmas, a w nim specjalny turniej z pulą o wartości 2 000 €, które możesz dodać do swoich świątecznych prezentów. Codziennie przez cały czas trwania okresu promocyjnego odbywać się będą specjalne turnieje. Będzie ich w sumie 12. Aby wziąć udział w promocji wystarczy ZAŁOŻYĆ KONTO!

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY