Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet - Triple impact race z pulą 15 000$
2014-12-23

Zapraszamy Was do udziału w Triple impact race z pulą aż $15 000. Na przełomie roku odbędą się dwa wyścigi z aż 25 miejscami płatnymi.  Jeśli graczowi uda się uzbierać 500 punktów dziennie przez 21 dni w każdym okresie rozliczeniowym jego nagroda zostaje podwojona! Dodatkowo zwycięzca każdego wyścigu dostaje ticket do turnieju HU z pulą 1000$. Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!