Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars - wygraj wejściówkę do Sunday million o $5.000.000
2014-12-23

Promocja December Festival, która w grudniu zdominowała PokerStars dobiega końca, ale masz jeszcze czas, by już za $1 wygrać wejściówkę do turnieju Sunday Million z gwarantowaną pulą aż $5.000.000, który odbędzie się w najbliższą niedzielę! Kwalifikacje do największego internetowego turnieju tygodnia trwają już od $1!  Zapisz się tutaj jeżeli nie masz konta!  

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$