Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Winter Challenge na Everest poker - sprawdź i wygraj!
2014-12-18

Bardzo dobrą promocję świąteczną przygotował Everest poker! Przez 10 dni odbywać się będą turnieje freeroll, każdy z pulą 2 000 euro do wygrania. Aby otrzymać ticket wystarczy wygrać dwa turnieje Twister, lub wygrać 10 rozdań w grze stolikowej (na poziomach 0.01/0.02 do 0.02/0.05 No Limit Hold’em, z wyłączeniem stołów Heads up). Aby móc grać wystarczy ZAŁOŻYĆ KONTO!

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY