Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Trwa Redbet LIVE Praga!
2014-12-12

Trwa Redbet LIVE Praga! Do 13 grudnia w słynnym kasynie Kings w hotelu Corinthia Praga grać będzie wielu Polaków, a w tym kilkunastu naszych ekspertów z forum. Frekwencja przeszła oczekiwania, w związku z czym dołożono dwa dodatkowe levele, aby zmniejszyć ilość zawodników. Zagrano łącznie czternaście poziomów blindów. Dziś dzień drugi. Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!