Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet LIVE Praga
2014-12-05

Zbliża się Redbet LIVE Praga! Zostanie rozegrany w dniach 8 - 13 grudnia w słynnym kasynie Kings w hotelu Corinthia Praga. Relacja z tego eventu będzie dostępna na naszym portalu Po raz kolejny organizatorzy przeprowadzą relację live (live stream) podczas której gracze jak i widzowie będą mogli śledzić na bieżąco wszystkie informacje z pola walki! Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!