Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars wraca z reload bonusem!
2014-11-13

Turnieje Spin & Go to najszybszy sposób, by w kilka minut wygrać nawet $90 000. Z okazji premiery tych nowych rozgrywek wszyscy gracze PokerStars otrzymają prawo do $150 darmowego bonusu reload za wpłatę! Za każdym razem, gdy zbierzesz 100 VPP, otrzymasz na konto $5 bonusu, co stanowi zwrot co najmniej 27% z każdego wydanego dolara. Na zebranie wymaganych punktów VPP i uwolnienie pełnej kwoty bonusu masz 21! Załóż konto!

Tutaj znajdziesz szczegóły!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$