Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet - Freerolle Endurance
2014-11-03

Freerolle Endurance to seria turniejów na Redbet Poker, do których rejestracja będzie otwarta tylko dla posiadaczy ważnego ticketu. Aby go zdobyć wystarczy ugrać 3 punkty gracza przez 7 dni w czasie każdego z okresów naliczania. W puli każdego z turniejów 5 ticketów po 75$ do niedzielnego finału tygodnia, w którym walka toczy się o pakiety warte 1,000$. Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!