Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Wyścigi flopów w kolorze
2014-11-03

Wyścigi flopów w kolorze – to nowa, listopadowa promocja Unibet. Pula nagród w niej wynosi aż €25 000 i zostanie podzielona na dwa wyścigi – Holdem na stawkach NL100 i wyżej oraz Omaha na stawkach PL100 i wyżej. Punkty do klasyfikacji będą przyznawane za dowolny obejrzany flop w jednym kolorze. Im wyższe stawki tym więcej punktów za każdy suited flop. 

ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.