Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - specjalny turniej na Halloween
2014-10-30

Zbliża sięupiorne Halloween 2014! Z tej okazji 31 października o godzinie 21:00 na Unibet rozegrany zostanie specjalny turniej z kwotą 666 euro dodaną do puli nagród. Turniej jest warty uwagi, bo wpisowe do niego wyniesie zaledwie 6,66 euro. Ponadto uczestnicy będą mieli do wyboru kilka „mrocznych” awatarów. Jeżeli sprzędzasz halloween w domu - warto zagrać.

ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.