Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Bwin - Przed nami GSOP Grecja
2011-10-11

bwin

Bwin GSOP Live przenosi się z Sevilli do starożytnej ojczyzny olimpijskich bogów - do Grecji! Poprzedni event z serii GSOP zebrał wśród użytkowników bardzo dobre opinie. Co więcej, zapowiada się, że turniej w Grecji będzie jeszcze lepszy! Main Event rozpocznie się 11 października, a zakończy 16 października. Direct buy-in wynosi 1500+150$ ale możesz także zagrać jedną z wielu satelit na Bwin i wygrać pakiet wart 2900$!

 

Kiedy: 11-16 Października.
Gdzie: Półwysep Chalkidiki, Grecja
Satelity: Cała sieć Ongame (Bwin, Heypoker etc)
Wpisowe: 1500+150$
Pakiet: 2900$ na Ongame (zawiera hotel 5* all-inlusive)

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.