Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Królowie Pokera - Redbet Live Praga!
2014-10-27

Nasza liga o wejściówki trwa. Jeżeli jednak masz mniej czasu, to i tak możesz u nas wygrać tickety do satelit. Wystarczy chwilę pograć cash na Redbet poker lub Heypoker. Każde wygrane rozdanie z królami na ręce, to ticket od nas. Kareta to ticket $75, sety to ticket $16, a po prostu KK, to ticket $3,30. Załóż konto w Redbet! A to wszystko za darmo i oczywiście tylko u nas!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!