Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

1 turniej ligi już dziś!
2014-10-16

Już dziś zaczynamy ligę, w której rozdamy Wam dużo ticketów do turneju na żywo w Pradze - Redbet Poker Open Live - wartych łącznie aż $750! Cykl ligowy składa się z 6 turniejów freeroll. Turniej rozpocznie się o godzinie 21:00, a zarać w nim będzie mógł każdy z Was! Dla najlepszych: 1. miejsce: ticket $75, 2. miejsce: ticket $16, 3. miejsce: ticket $3,3 . Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!