Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Live Praga - TICKETOBRANIE
2014-10-16

Po dwóch latach nieobecności 8-12 grudnia Redbet LIVE (nazywany wcześniej HESOP) powraca do Pragi aby ukoronować nowego mistrza cyklu. Z tej okazji rozdamy Wam masę ticketów do tego turneju na żywo w Pradze wartych łącznie aż $750! Cykl ligowy składa się z 6 turniejów freeroll. Turnieje rozgrywane będą o godzinie 21:00 czasu polskiego w czwartki. Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!