Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Cztery freerolle $150 na forum!
2014-10-06

W październiku 2014 po raz kolejny organizujemy mini ligę turniejów no limit holdem na PokerStars. Dzięki temu każdy z Was będzie miał okazję zagrać w aż czterech turniejach tylko dla naszych użytkowników z pulą $150 dodane każdy! Kolejny turniej odbędzie się już 12 października o godzinie 20:00, a wisowe do niego wynosić będzie zaledwie $1,1. Pamiętajcie, że gramy co tydzień! Załóż konto!

Tutaj znajdziesz szczegóły!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$