Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Już tylko tydzień do rozpoczęcia Redbet Hunter Praga!
2014-09-26

Redbet Hunter powraca do Pragi już za tydzień. Jeżeli macie zamiar zagrać - warto dzisiaj opłacić wpisowe. Każdy kto opłaci wpisowe przez Redbet przed upływem 26 września weźmie udział w specjalnym turnieju coin flip, którego zwycięzca otrzyma wejściówkę (225€) do kolejnego Redbet Poker Open, który zostanie rozegrany w dniach 8-12 grudnia w Pradze. Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!