Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Hunter - Tuesday Special - $16
2014-09-16

Redbet Hunter zbliża się coraz szybciej. Jeżeli jeszcze nie wywalczyłeś pakietu, wejściówki lub się nie wkupiłeś warto wziąć dziś udział w turnieju Redbet Hunter - Tuesday Special. To wyjątkowa satelita o godzinie 21:00 z aż dwoma gwarantowanymi wejściówkami do Pragi! A jeżeli $16 to za dużo zostanąrozegrane także trzy mini satelitki do niej! O 19:00, 19:30 i 20:00! Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!