Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zagraj o $800 w wejściówkach!
2014-09-09

Już za nie cały miesiąc festiwal Redbet Hunter zostanie rozegrany w dniach w renomowanym Card Casino Praga. W naszej specjalnej lidze przyznamy Wam na niego wejścióki warte $800. Zapisy trwają tylko do dziś do 21:00! Turnieje HESOP to zawsze nie tylko main event, ale cała masa zróżnicowanych side eventów i dodatkowych atrakcji. Załóż konto w Redbet klikając tutaj!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!