Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet Open Londyn - start satelit
2014-09-09

Już od wczoraj (8 września) na oprogramowaniu pokerowym Unibet dostępne są turnieje kwalifikacyjne do listopadowego Unibet Open Londyn. Struktura satelit eliminacyjnych: Freeroll, Centroll – wpisowe €0,01, €25 Express, €10 Express, €1 Express. W niedzielnym finale gwarantowanych jest aż 6 pakietów wyjazdowych, a w środowym 1 pakiet. ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.