Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Hunter (HESOP) Praga - mega value w satkach o wpisowe do ME
2014-09-03

Festiwal Redbet Hunter zostanie rozegrany w dniach 2-5 października 2014 w renomowanym Card Casino Praga, jednym z największych card roomów na terenie Czech. Załóż konto w Redbet i zagraj z nami! A Redbet podkręca tempo i dodaje do grafika 2 dodatkowe turnieje kwalifikacyjne - we wtorki i czwartki o godzinie 21:00 z trzema gwarantowanymi wejściówkami.

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!