Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

EPT Barcelona - relacja live po Polsku
2014-08-21

European Poker Tour Barcelona to wielkie święto pokerowe  zorganizowane z okazji stulecia turnieju EPT! Satelity był rozgrywane jak zwykle na PokerStars - zapisz się tutaj jeżeli nie masz konta! A jeżeli nie mogłeś lub nie próbowałeś jechać zapraszamy na naszą relację live z main eventu w języku polskim! Kliknij tutaj i oglądaj grę w Barcelonie na żywo! Podczas oglądania zapraszamy do dyskusji.

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$