Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Dziś o 20:00 dodajemy $150 do puli!
2014-08-17

Już dzisiaj o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich chętnych graczy na nasz turniej specjalny odbywający się w roomie PokerStars. Dzieki współpracy z tym sponsorem co miesiąc oferujemy Wam aż $600 dodane w turniejach z mikro wpisowym, które w sierpniu wynosi zaledwie $0,88. Nagroda za zwycięstwo jest bardzo EV+. To najlepsza, polska, liga na PokerStars w naszym kraju. Zapisz się tutaj! Czytaj więcej po hasło!

Tutaj znajdziesz szczegóły!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$