Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Weź udział w turniejach €100,000 Depositor Freerolls Series!
2014-07-29

Poza bonusem Everest Poker hojnie rozdaje nagrody swoim graczom. Dlatego właśnie nie możesz przegapić turniejów 100 000 € Depositor Freerolls Series. Zapraszamy do udziału w naszych 5 ekskluzywnych turniejach 20 000 € Depositor Freeroll odbywających się w każdą niedzielę sierpnia. Zagrać może każdy kto ZAŁOŻY KONTO W EVEREST POKER Z TEGO LINKU!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY