Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Lipcowa Misja Unibet - Graj w turnieje Sit & Go!
2014-07-02

W lipcu 2014 roku każdy z Was ma szansę otrzymania darmowych ticketów o łącznej wartości 33 euro! Wystarczy wykonać sześć prostych kroków lipcowej misji Unibet! Możemy wykonać dowolną liczbę korków, ale zdecydowanie najbardziej opłaca się wykonanie wszystkich. Nie zapomnij się zarejestrować! Aby przystąpić do zabawy załóż konto w Unibet poker PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.