Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Moravia Cup - satelita ostatniej szansy
2014-07-01

Wszystkich, którzy jeszcze nie wygrali wejściówki na „Redbet Moravia Cup” lub po prostu są niezdecydowani czy warto jechać zapraszamy na dzisiejszą Satelitę Ostatniej Szansy! O godzinie 20:00, oczywiście na sofcie Redbet, odbędzie się turniej z wpisowym $22, do którego puli Redbet doda aż $340! Czyli dwie wejściówki będą do wygrania ponad pulę! Załóż konto w Redbet!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!