Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Moravia Cup - zapisy – nie czekaj do ostatniej chwili!
2014-06-30

Już za kilka dni rusza „Redbet Moravia Cup”. Cap na każdy dzień startowy wynosi "tylko" 135 miejsc. W związku z tych wraz z Redbet zachęcamy wszystkich, którzy chcą być pewni swojego miejsca do skorzystania z opcji bezpłatnej rejestracji. Wystarczy wysłać maila do Redbet podając dzień w którym zagramy (1A, 1B, 1C), swój nick + imię i nazwisko.  Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!