Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Ruszył The Big One for One Drop
2014-06-30

42 osoby zarejestrowały się do najciekawszego - po main evencie - turnieju tegorocznego WSOP! Mowa oczywiście o The Big One for One Drop z wpisowym wynoszącym aż 1 milion dolarów! Takie wpisowe gwarantuje świetne nazwiska na liście startowej i szansę wygranej przez gwiazdę. Po pierwszym dniu wysoko są m. in.: Phil Ivey, Daniel Negreanu czy John Juanda.

 

A tutaj zagrasz WSOPowe satelity na PokerStars!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars zarejestruj się z poniższego banera, a oprócz powyższych promocji weźmiesz udział w naszej darmowej lidze o $450 co miesiąc!

Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$