Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Góral z bransoletką?
2014-06-25

Marcin "Góral" Horecki jest jednym z chipliderów Eventu #48: Pot-Limit Omaha Hi-Low Split-8 or Better. Po ósmym levelu w grze pozostaje około 250 graczy (z 991 rozpoczynających turniej, a Polak zajmuje bardzo dobre trzecie miejsce. Miejsc płatnych przewidziano 117, a za pierwsze można otrzymać aż $270,992 + oczywiście bransoletkę WSOP, być może pierwszą dla Polaka!

A tutaj zagrasz WSOPowe satelity na PokerStars!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars zarejestruj się z poniższego banera, a oprócz powyższych promocji weźmiesz udział w naszej darmowej lidze o $450 co miesiąc!

Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$