Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars - Gorączka Futbolu
2014-06-15

Załóż konto w PokerStars! Dzięki temu będziesz mógł wziąc udział w nowoprzygotowanej promocji mundialowej z okazji największej imprezy piłkarskiej świata. Od 12 czerwca do 13 lipca każdy z Was może korzystać ze specjalnych dodatkowych ofert! Pormocja obejmuje obejmuje codzienne wyzwania, tydzień misji i turniej fazowy z gw. $1.000.000!

Tutaj znajdziesz szczegóły naszej ligi dodatkowej!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $450. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$