Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - dodajemy 300 euro w jednym turnieju!
2014-06-02

Ostatni turniej eliminacyjny za nami! Znamy szczęśliwców, którzy wygrali od nas tickety 22 euro, ale to nie koniec ligi! Punktualnie o godzinie 21:00 zapraszamy na nasz finałowy turniej forumowy. Tym razem na platformie Unibet poker dodajemy do puli aż 300 euro przy wpisowym 22 euro. Hasło brzmi manila34! Aby przystąpić do zabawy załóż konto w Unibet poker PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.