Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Gramy w Unibet. Dziś Super Satelita!
2014-05-30

Ostatni turniej eliminacyjny do naszego highstakesa już dzisiaj! Punktualnie o godzinie 21:00 zapraszamy na nasz kolejny turniej forumowy. Tym razem jest to super satelita, a więc dodane tickety będą warte aż 88 euro! Gramy na platformie Uniebt poker! Co ważne i tym razem hasło podajemy Wam publicznie - brzmi ono gwizdek01! Aby przystąpić do zabawy załóż konto w Unibet poker PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.