Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Już dziś dodajemy $75 na Full Tilt Poker!
2014-05-29

Maj 2014 to u nas kolejna liga na Full Tilt! Dzięki długotrwałej współpracy z FullTilt Poker możem po raz kolejny zaproponować Wam aż dwa cheaprolle z pulą dodaną w kwocie $150! Już dzisiaj o godzinie 20:00 zapraszamy na kolejne starcie w gronie forumowiczów. Pokaż, że jesteś najlepszy, udowodnij klasę! Hasło do gry może otrzymać każdy z Was, wystarczy zarejestrować się z naszego linku tekstowego!

Tylko rejestracja z tego linku pozwoli Ci na grę w naszych turniejach!