Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars - wyprzedaż w VIP Store!
2014-05-26

Już niedługo! Już za moment! Już za tydzień! Łowcy okazji zmierzają do PokerStars! W dniach od 5 do 8 czerwca 2014 roku w sklepie VIP na PokerStars odbędzie się kolejna wyprzedaż produktów. Po raz kolejny takie gadżety jak okulary słoneczne, koszulki, skóry, słuchawki, akcesoria golfowe i wiele innych będą dostępne po minimalnych cenach! Załóż konto, wejdź, sprawdź, kup!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $450. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$