Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PKSOP 5/2014 - edycja HU
2014-05-09

Najlbliższa niedziela, godzina 21:00, formuła no limit holdem heads up, soft PokerStars, opróćz nagró bransoletka dla najlepszego. O czym mowa? Oczywiście o kolejnym evencie z cykluPokerKings Series of Poker. Punktualnie o 21:00 w niedzielę ruszamy z turniejem w formule no limit holdem heads up. Warto zagrać w tak doborowym towarzystwie i dopisac do swojej kolekcji bransoletkę PKSOP!

Tutaj dowiesz się więcej o cyklu!