Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Polski Wyścig Rake!
2014-05-05

Polskie wyścigi rake to kolejna promocja przygotowana przez firmę Unibet poker tylko dla Polaków. W maju odbędą się cztery tygodniowe wyścigi (5-11 maja, 12-18 maja, 19-25 maja, 26 maja - 1 czerwca), a w każdym z nich do wygrania będzie 2 000 PLN! Pierwsze miejsce to aż 700 złotych - bez dodatkowych warunków, wystarczy grać. Aby przystąpić do zabawy załóż konto w Unibet poker PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.