Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Poker Open Rozvadov za nami!
2014-05-05

Redbet Poker Open Rozvadov zakończony. Ostatnie rozdania mogliśmy obserwować w relacji przed godziną 5:00 w nocy. Majówkowy, długi weekend w Czechach najlepiej będzie wspominał Mateusz Syc! Polak zgarnął puchar, sławę i aż 24 184 euro. (po dealu) Nasi forumowi pokerzyści zajęli również wysokie miejsca w high  rollerze z wpisowym 1 100 euro. GrzechuTG był trzeci, a Bloczek czwarty.

Na Wasze opinie, komentarze i życzenia zapraszamy w tym miejscu!