Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

550 EURO liga w Unibet w maju 2014!
2014-04-28

Jeżeli zastanawialiście się dlaczego ostatnio promowaliśmy solidnie firmę Unibet poker, to dziś nadchodzi odpowiedź. W maju rozegramy tam specjalną ligę tylko dla naszych użytkowników z pulą dodaną w kwocie aż 550 euro! Gramy co piątek i poniedziałek o 21:00, a łącznie zmierzymy się w aż 10 turniejach! Aby przystąpić do zabawy załóż konto w Unibet poker PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY. 

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.