Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Druga część promocji w Unibet
2014-04-15

Promocja kwietniowa w Unibet trwa. Pora na jej druga część.  Każdy kto w dniach 14 – 27 kwietnia rozegra co najmniej 30 turniejów MTT z wpisowym (freerolle się nie liczą) otrzyma bilet cashowy o wartości €20 na stawki €0,02/€0,04. Wszystkie bilety pojawią się na kontach graczy w dniu 28 kwietnia. Aby przystąpić do promocji załóż konto w Unibet poker PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY. 

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.