Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Grasz i masz w Unibet
2014-04-06

W kwietniu Unibet odpala nową, wystrzałową promocję dla swoich pokerzystów. Każdy kto w dniach 1 – 13 kwietnia wyrobi €20 rakeu na stołach cashowych otrzyma bilet cashowy o wartości €20 na stawki €0,02/€0,04. Wszystkie bilety pojawią się na kontach graczy w dniu 14 kwietnia. Jakby tego było mało, wszyscy nagrodzeni dostaną jeszcze zaproszenie do specjalnego freerolla z pulą nagród €1.000!

Tutaj zarejestrujesz się w Unibet i otrzymasz 20 euro gratis!