Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Kolejny turniej o bransoletkę!
2014-03-31

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was na kolejny, czwarty event z cyklu PokerKings Series of Poker. Punktualnie o 21:00 w niedzielę ruszamy z turniejem w formule no limit holdem full ring Turniej ma bardzo deep strukturę, na start każdy otrzymuje 3000 żetonów, a blindy zmieniają się co 15 minut. Warto zagrać w tak doborowym towarzystwie i dopisac do swojej kolekcji bransoletkę PKSOP!

Tutaj dowiesz się więcej o cyklu!