Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Flipout Tournaments
2014-03-21

Tylko w FullTilt poker zagrasz w turnieju, w którym nie możesz popełnić błędu. Wystarczy chwila szczęścia i wszyscy znajdują sie w kasie, od razu po pierwszym rozdaniu! Flipout Tournaments to prosty sposób na dodanie emocji do swojej gry. W pierwszym rozdanie wszyscy gracze wchodzą allin, a potem gra wraca do normy. Czytaj dalej i spróbuj szczęścia w FTP!

Tylko rejestracja z tego linku pozwoli Ci na grę w naszych turniejach!