Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Cztery wejściówki na Redbet Poker Open za darmo!
2014-02-25

W związku z wielkim zainteresowaniem naszą ligą o wejściówki do turnieju Redbet Poker Open Rozvadov, z gwarantowaną pulą nagród 200,000€, dublujemy dla Was pulę nagród. Dzięki współpracy z Redbet poker przygotowaliśmy dla Was wejściówki na te wydarzenie warte aż $1500! Podzielą je między siebie TYLKO nasi czytelnicy! Pamiętaj liga rusza jużjutro! Zarejestruj się w Redbet!

Szczegóły ligi tutaj!