Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Sprawdź wszystkie nasze hasła!
2014-02-25

Przypominamy o zmianach na naszym forum! Od grudnia 2013 hasła do wszystkich naszych turniejów może otrzymać każdy z Was - w kilka minut! Wystarczy przeczytać TEN TEMAT NA FORUM i zastosować się do zaleceń, a za kilka chwil możesz posiąść wszystkie nasze hasła. Zgłoś się i graj z nami na PokerStars, Heypoker, Redbet poker, Everest, BETnGO, Winamax i FullTilt Poker! Za darmo!

Tutaj dowiesz się wszystkiego o naszych hasłach!