Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Kolejna runda ligi na Winamax
2014-02-18

Trwa nasza liga w Winamax poker. Przypomnijmy, że gramy we wtorki o godzinie 21:00, a do puli dorzucamy aż 30 euro za każdym razem.  Na kolejne spotkanie w miłej atmosferze zapraszamy więc już dzisiaj. Przypominamy również, że ze wszystkich wtorkowych turniejów zliczymy klasyfikację generalną, a jej zwycięzca otrzyma od nas zestaw gadżetów pokerowych! Czytaj dalej po hasło.

Tutaj przeczytasz wszystkie informacje o darmowych euro od Winamax!