Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Świętujemy polski sukces!
2014-01-29

Na początku stycznia Polak wygrał jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie, a do swojego konta dopisał grubo ponad milion dolarów! Z tego okazji Everest poker zorganizował specjalny turniej z pulą dodaną w wysokości $1000! W czwartek, 30 stycznia o godzinie 19:30 polskiego czasu odbędzie się turniej z EverestPoker.com o nazwie „Świętujemy Zwycięstwo Polaka”.

Turniej znajduje się w Turnieje->Specjalne.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Everest poker na pewno zainteresuje Cię poniższa oferta powitalna z minimalnym depozytem!

Na przykład: Wpłać $25, a otrzymasz prezenty o łącznej wartości $61:

  • 8 € na grę przy stołach gotówkowych
  • 2 tokeny do freerolla dla depozytorów z pulą 1000 €.
  • 20 punktów lojalnościowych.
  • bonus 50 $ przyznany w trzech ratach:
  1. 5 $ przyznane po wydaniu 5 $ na gry gotówkowe lub wpisowe do turniejówo
  2. 15 $ przyznane po wydaniu kolejnych 30 $ na gry gotówkowe lub wpisowe doturniejówo
  3. 30 $ przyznane po wydaniu kolejnych 120 $ na gry gotówkowe lub wpisowe doturniejów

 

Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY